Doporučení

A co říkají páry, které u nás už svou svatbu prožili?

Eliška HamrouniEliška Hamrouni
Nádhernější místo pro náš velký den jsme si vybrat nemohli! Byli jsme z hledání místa hodně zoufalí, buď to těžce finančně neodpovídalo našim možnostem, nebo nebyla možnost vlastního cateringu, bylo to daleko, no prostě pořád něco. Na statek ve Lhotě jsme narazili víceméně náhodou, rozhodně jsme tuhle lokalitu nehledali cíleně. Už od prvních mailů s paní Ivetou jsem měla pocit, že tohle by mohlo být konečně ono. Na statek jsme se vyrazili podívat, ještě před sezónou, ve strašně škaredém počasí... ale to místo nám učarovalo! Neexistoval dotaz, který by majitele zaskočil nebo na něj neměli odpověď, a že jsme byli pořádný oříšek. Mezinárodní svatba, specifické požadavky na catering, ubytování, nebylo nic, s čím by nám majitelé nedokázali poradit nebo vyjít vstříc, velmi nám pomohli i s místní matrikou. Statek disponuje obrovským množstvím dekorací, které můžete v rámci pronájmu využít (a ušetřit tak docela hodně peněz na jiné položky). Velmi jsme ocenili i to, že nám paní Ivetka pomohla s výběrem dodavatelů. Zaprvé tím, že má seznam doporučených a osvědčených dodavatelů na webu, ale když jsme jí i postupně sdělovali, jak pokračujeme s přípravami a kde se nám třeba nedaří, měla vždy v záloze nějaké další tipy. Na statku je k dispozici stodola, pánská "jeskyně", vnitřní sál, profi kuchyň, výčepní zařízení, ledovač, dostatek ledniček, táců. Nechybělo nám vůbec, ale vůbec nic. Měli jsme svatbu začátkem října, uzavírali jsme v roce 2023 ve Lhotě svatební sezónu. Vyšlo nám nádherné počasí, a po setmění měl celý areál dokonale kouzelnou atmosféru, všude světýlka, do toho ten majestátní strom uprostřed dvora, spousta krásných zákoutí na fotografie. Všichni naši hosté byli místem okouzleni stejně, jako my. Na začátku jsem psala, že jsme na statek přišli náhodou, dneska už jsem přesvědčená, že to byl osud. Přeju manželům Bydžovským do dalších let obrovskou spoustu spokojených novomanželů, kteří na svatbu na jejich statku budou vzpomínat se slzou dojetí v oku. A pokud váháte, zda se na statek zajet podívat, udělejte to! Všechno je ještě mnohem krásnější než na fotkách!
Děkujeme za veškerou péči, kterou se nám u Vás dostalo, za krásné prostory, slova podpory a uklidnění, když bylo potřeba, za každou dobrou radu, když jsme nevěděli, kudy kam. Svatby od srdce nejsou jen název, je to přesně to, co na statku děláte. Je to pro vás srdcová záležitost a je to cítit úplně všude. A nás až do smrti příjemně bude hřát u srdce každá vzpomínka na dokonalý den, který jsme především díky Vám mohli v roce 2023 prožít.
DĚKUJEME ❤️!
Eliška a Bibo Hamrouni
Martina HlouškováMartina Hloušková

Od začátku plánování naší svatby jsme měli jasné představy o tom, jak by mělo vypadat naše svatební místo. Pak jsme ale přijeli na první prohlídku do Lhoty a ta naprosto předčila naše představy, protože od prvního momentu na nás dýchla úžasná atmosféra a nádherné prostředí, které vypadalo ještě lépe než na fotkách. Takže bylo rozhodnuto v první minutě naší návštěvy. 🙂 Co nás ale přesvědčilo úplně nejvíc byl přístup a ochota paní Bydžovské a jejího manžela. Po celý rok plánování mi paní Bydžovská vždy ochotně odpovídala, několikrát poradila a v průběhu příprav byla na místě k dispozici pro všechny moje dotazy a prosby. Opravdu jsme se dlouho nesetkali s takovým přístupem a zpětně jsme strašně rádi, že nám naše svatba vyšla právě ve Lhotě. Všem budoucím nevěstám, které čeká svatba ve Lhotě upřímně závidím, protože ta naše svatba byla naprosto splněný sen a to především díky rodině, která dělá opravdu vše od srdce. Moc Vám děkujeme. 🙂

Marika HorákováMarika Horáková
Jeste jednou...děkujeme za jedinečnou a krásnou příležitost mít u Vás svatbu. Máte moc krásné místo a je vidět, že ho tvoříte opravdu od srdce. Moc si vážím toho, že děláte tuhle krásnou práci/službu! 🙂 Pomohli jste nám utvořit krásný a jedinečný den! Navždy zůstanete v našich srdcích!
Ještě jednou, děkujeme mnohokrát!
Lucie StříhavkováLucie Stříhavková

Tohle místo byla láska na první pohled. Úžasné místo, skvělí majitelé, suprová komunikace. Vůbec se nám nechtělo odjíždět. Moc děkujeme a doporučujeme!!!

Aneta DvořákováAneta Dvořáková

Úžasné místo, úžasné prostory, prostě krásný svatební areál pro dokonalou svatbu 🙂 Svatba zde byla krásná. Vřele doporučujeme. Majitelé jsou hrozně ochotní, se vším nám pomohli a vyšli vstříc. Ještě jednou děkujeme 🙂

Lucie HockLucie Hock

Uzasne prostory, sympaticti lide..mohu jenom doporucit!

Petra CejnarováPetra Cejnarová

Nádherné místo pro svatbu a oslavu krásného dne. Majitelé jsou skvělí, vstřícní a pomohou Vám při přípravě tohoto krásného dne. My jsme areál využili kompletně – obřad ve zrekonstruované stodole byl prostě nádherný, nemohli jsme si vybrat lépe. Všem doporučujeme. A DĚKUJEME

Honza BartošHonza Bartoš

Jeste jednou moc dekujeme za nezapomenutelny svatebni den. Od prvni navstevy jsme vedeli,ze mame velke stesti,ze jsme narazili na pani Bydzovskou. Lidsky pristup, skvela komunikace a hlavne uzasny prostor pro obrad i oslavu. Muzeme vsem jen doporucit!!!!


Obsáhlejší hodnocení od dalších novomanželů můžete najít zde.