Jak to u nás chodí?

Jak to u nás chodí? Nabízíme “balíček” krátkodobého pronájmu celého prostoru našeho svatebního místa a to včetně ubytovacích kapacit a veškerého vybavení i dekorací

Zajištění jídla, pití, obsluhy a všeho dalšího je tedy na vás. Tento koncept vám dává hodně volnosti v plánování celého dne, možnost mít na svatbě koláčky od babičky i slivovici od strýčka a vůbec možnost mít svatbu co nejvíce podle svých představ. Počítejte ale s tím, že vám organizace a přípravy zaberou nějaký čas.

Jeden den před svatebním dnem můžete využít právě k těm přípravám všeho potřebného na místě a den následující po svatbě u nás můžete být do 14 hodin (většinou je to nyní čtvrtek – sobota, přičemž obřad je v pátek). Odvezete si své věci a hosté se vystěhují z pokojů. Úklid je již na nás a je zahrnut v ceně balíčku.

 

OMEZENÍ

– bereme ohled na to, že místo je přímo ve vesnici a nechceme nadměrným hlukem rušit okolí, proto hudba ve stodole může hrát pouze do 21:00 a to na stanovené úrovni hlasitosti (80-90dB u reproduktoru), poté je nutné hudbu přesunout do vnitřního sálu. 

Pokud hledáte místo, kde bude možné dělat hluk bez omezení, hledejte prosím jinde.

– všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké (sál, pokoje i stodola)

– vstup se zvířaty není povolen

– ohňostroje obec nepovoluje

USPOŘÁDÁNÍ OBŘADU

Pokud máte zájem o uspořádání obřadu u nás, pak je nutné pro domluvení termínu kontaktovat matriku v Praskačce (pí. Veselá – 495 588 113, www.praskacka.cz). Rezervace termínů na matrice probíhají vždy od ledna.

Další možností je církevní obřad, před kterým je ale také nutné kontaktovat matriku v Praskačce pro vyřízení formalit.

REZERVACE

Před závaznou rezervací je nutná osobní návštěva, při které probereme Vaše představy a naše možnosti.

Počet termínů, které nabízíme je omezen na maximálně 15 termínů ročně.

Pokud se Vám u nás líbí, budeme se těšit na osobní setkání. Kontaktujte mě pro domluvení vhodného termínu individuálně.

Vaše časté otázky

Můžeme mít vlastní jídlo, catering, obsluhu, atd.?

Ano, můžete. Pokud byste chtěli někoho doporučit, vytvořila jsem seznam dodavatelů, kteří u nás už byli a projevili zájem to někdy zopakovat.

Platí se něco dalšího třeba za vlastní alkohol?

Ne, cena stanovená v ceníku je konečná a korkovné ani špuntovné neúčtujeme. Poskytujeme prostor, vybavení, pokoje a některé dekorace a vše ostaní je na vás.

Nebudeme u vás tak dlouho, je možná sleva?

Bohužel, nabízíme pouze balíček a to z důvodu, že vidíme přednost v tom, že si můžete vše v klidu přichystat den dopředu a den po svatbě zase máte čas užít si hezké dopoledne.

Máte plno, je ještě nějaká šance?

Pokud by se nějaký termín uvolnil, zveřejním to vždy na našem Facebooku. Pak už zbývá jen vydržet do dalšího roku. Obvykle začínáme sezónu v dubnu.

Máte opravdu obsazené všechny termíny?

Ne, máme stanovenou kapacitu maximálně 15 svateb za sezónu, což se nám osvědčilo z mnoha důvodů. Některé víkendy tedy u nás máme “volno”, ale tyto dny ani nebudeme nabízet. Vychází to tak, že máme svatbu zhruba ob týden.

Máme obavy, že přesun hudby do sálu naruší průběh svatby a překazí zábavu.

Ze zkušeností tomu tak nebývá. Doporučuji si na tento čas připravit “okénko” pro svatební hry a v každém případě o tom informovat kapelu, nebo DJe, aby měli možnost program přizpůsobit.

Vaše další otázky moc ráda zodpovím.